Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 21:00, Sobota - 9:00 - 15:00

Kontakt

Centrum Medyczne św. Łukasza
42-202 Częstochowa
ul. Zaciszańska 25a

Przychodnia jest czynna:
poniedziałek - piątek: od 8.00 do 21.00
sobota: od 9.00 do 15.00

Zapisy:
tel.: +48 34 365 80 76
kom.: +48 600 660 440
lub osobiście w podanych powyżej godzinach.

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Upoważnienie do odbioru dokumentacji medycznej

 

 1. Administratorem podanych danych jest Centrum Medyczne św. Łukasza Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie 42-202, ul. Zaciszańska 25a.
W Centrum Medyczne św. Łukasza powołany jest inspektor ochrony danych (zwany także administratorem bezpieczeństwa informacji), do którego można kierować zapytania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
2. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art 6 ust. 1 lit f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu upływu terminu dochodzenia roszczeń.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.